Eesti Muinsuskaitse Ümarlaud


Muinsuskaitseamet

Uus tn. 18, Tallinn 10111
Tel. (+372) 6403050
info@muinas.ee


Muinsuskaitse talgu toimkond


Eesti Muinsuskaitse Ümarlaud


Mika Orava
5251525
mika.orava@umarlaud.eu

Pille Turovski
5245313
pille.turovski@umarlaud.eu

Anni Martin

Külli Holsting


Infotehnologia


Katarina Jasmin

Indrek Martin


Muinsuskaitseamet

Põhja Eesti järelevalveosakond


Silja Konsa
Põhja Eesti järelevalveosakonna juhataja
Tel: 640 3030 (kontor)
silja.konsa@muinas.ee
 
Ulla Kadakas
Harjumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised)
Tel: 516 4022 (mob); 640 3031 (kontor)
ulla.kadakas@muinas.ee

Ly Renter
Harjumaa vaneminspektor
Tel: 528 8105 (mob); 640 3034 (kontor)
ly.renter@muinas.ee
 
Peeter Nork
Harjumaa vaneminspektor
Tel: 527 1575 (mob); 640 3035 (kontor)
peeter.nork@muinas.ee

Kalli Pets
Läänemaa vaneminspektor
Tel: 508 4363 (mob); 473 7043 (kontor)
kalli.pets@muinas.ee
 
Dan Lukas
Hiiumaa vaneminspektor
Tel: 524 8184 (mob); 463 1212 (kontor)
dan.lukas@muinas.ee

Tõnu Sepp
Saaremaa vaneminspektor
Tel: 516 5356 (mob); 453 3269 (kontor)
 tonu.sepp@muinais.ee

Nele Rent
Pärnumaa vaneminspektor
Tel: 5669 3459 (mob); 443 1046 (kontor)
nele.rent@muinas.ee

Karin Vimberg
Pärnumaa vaneminspektor
Tel: 5301 4356 (mob); 443 1046 (kontor)
karin.vimberg@muinas.ee
 
Tiit Schvede
Järvamaa vaneminspektor
Tel: 5341 9910 (mob); 385 0184 (kontor); 385 0184 (faks)
tiit.schvede@muinas.ee

Armin Rudi
Raplamaa vaneminspektor
Tel: 513 7669 (mob); 485 5953 (kontor)
armin.rudi@muinas.ee


Lõuna Eesti järelevalveosakond


Tarvi Sits
Lõuna Eesti järelevalveosakonna juhataja
Tel: 733 7630 (kontor); 733 7633 (faks)
tarvi.sits@muinas.ee
 
Tõnis Taavet
Ida-Virumaa vaneminspektor
Tel: 5347 8582 (mob); 337 0609 (kontor)
tonis.taavet@muinas.ee

Mirjam Abel
Lääne-Virumaa vaneminspektor
Tel: 529 3086 (mob); 325 8069 (kontor)
mirjam.abel@muinas.ee
 
Anne Kaldam
Lääne-Virumaa vaneminspektor
Tel: 518 4957 (mob); 325 8039 (kontor); 325 8039 (faks)
anne.kaldam@muinas.ee
 
Sille Raidvere
Jõgevamaa vaneminspektor
Tel: 5332 7101 (mob); 776 6367 (kontor)
sille.raidvere@muinas.ee
 
Reelika Niit
Tartumaa vaneminspektor
Tel: 5661 8618 (mob); 733 7631 (kontor); 733 7633 (faks)
reelika.niit@muinas.ee

Martti Veldi
Tartumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised)
Tel: 5330 5178 (mob); 733 7631 (kontor); 733 7633 (faks)
martti.veldi@muinas.ee
 
Viktor Lõhmus
Põlvamaa vaneminspektor
Tel: 512 4247 (mob); 799 8939 (kontor); 799 8903 (faks)
viktor.lohmus@muinas.ee

Inga Raudvassar
Võrumaa vaneminspektor
Tel: 5332 6573 (mob); 782 0126 (kontor)
inga.raudvassar@muinas.ee
Mari-Liis Paris

Valgamaa vaneminspektor
Tel: 512 4252 (mob); 766 6326 (kontor); 766 6326 (faks)
mariliis.paris@muinas.ee

Anne Kivi
Viljandimaa vaneminspektor
Tel: 512 4245 (mob); 433 3925 (kontor)
anne.kivi@muinas.ee


Keskonnaamet


Kaitsealustes parkides, kirikuaedades ja mälestise ümber võsalõikamist planeerides on hea võtta ühendust  kohapealse Keskkonnaameti keskusega (www.keskkonnaamet.ee; info@keskkonnaamet.ee).